Naše nezisková organizace hledá vedoucí služeb pro tyto služby: centrum denních služeb, sociálně terapeutické dílny a službu podpora samostatného bydlení.


Základní náplní práce je vedení malého kolektivu pracovníků, koordinace činností při zajištění péče o klienty, koncepční činnost sociální práce v organizaci zabezpečující 3 sociální služby.
Požadujeme VOŠ, VŠ - ideálně v oboru sociální práce nebo speciální pedagogika, schopnost vedení kolektivu, trestní a morální bezúhonnost, komunikativnost, znalost problematiky ambulantních a terénních služeb výhodou.


Životopisy, případně motivační dopisy zašlete v odpovědi na tento inzerát.
K životopisu přidejte následující souhlas se zpracováním osobních údajů, který můžete vzít kdykoli zpět: Odesláním životopisu souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Ty budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Tyto údaje jsou společnosti poskytnuty za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na půl roku od jejich zaslání.


Jedná se o práci na HPP, jednosměnný provoz.
Webové stránky: www.prapos.cz


Informace o pozici

Společnost
PRAPOS, z.s.
Adresa
Pavlovova 1625/65, Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

PRAPOS, z.s., Lucie Habiballa
777 147 876