BOIRON CZ, s. r. o.

BOIRON je nezávislá farmaceutická společnost s rodinnou tradicí, která se již sto let specializuje na výrobu vysoce kvalitních homeopatických léků. Máme zastoupení ve více než 50 zemích a v dnešní době zaměstnáváme 3700 lidí. Jako největší světový výrobce homeopatických léků důsledně plníme naše poslání v oblasti veřejného zdraví.

BOIRON působí v České republice již 21 let. Náš tým má dnes 34 členů a v současné době hledáme posilu na tuto pozici:

Marketing specialist – online marketing (zkrácený úvazek)

Náplň práce:

  • plánování a vyhodnocování online aktivit společnosti,
  • koordinace a správa kampaní ve spolupráci s externí agenturou,
  • spolupráce s partnery na společných online kampaních,
  • spolupráce s marketingovým oddělením ve Francii,
  • spolupráce na přípravě plánů a rozpočtů,
  • plánování, tvorba a správa interních digitálních projektů,
  • samostatné vedení dílčích projektů,
  • reporting.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání,
  • min. 2 roky praxe v online marketingu,
  • nadšení pro digitální technologie a sociální sítě,
  • výborná znalost online prostředí – sociální sítě, PPC, SEO, Google Analytics,
  • základní orientace v systémech Sklik, AdWords, základy tvorby webu,
  • základní orientace ve farmacii výhodou nikoliv podmínkou,
  • kreativita a schopnost samostatného vedení dílčích projektů,
  • výborná znalost ČJ slovem i písmem, schopnost vytvářet texty pro online a sociální sítě,
  • aktivní znalost AJ a/nebo FJ,
  • pozitivní a aktivní přístup,
  • samostatnost a vlastní iniciativa.

Nabízíme:

  • práci na zkrácený úvazek (2-3 dny v týdnu v kanceláři v centru Prahy) s výhledem rozšíření na plný úvazek od roku 2020,
  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti,
  • zajímavou práci v malém a stálém kolektivu,
  • dobré pracovní ohodnocení a firemní benefity,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnosti dalšího vzdělávání.

Nástup: ihned

Společnost
BOIRON CZ, s.r.o.
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Francouzština (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Farmacie, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.