IT Analytik/ Project manager s ruštinou

Naším partnerem je IT společnost patřící do skupiny PPF Group, pro kterou hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytik/ Project manager s ruštinou.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace interních IT projektů.
  • Analytické činnosti s přesahem do projektového managementu.
  • Částečné vedení nového projektu v Praze.
  • Koordinace dlouhodobého projektu v Rusku.
  • Převzetí části zodpovědností od technického ředitele.

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru IT nebo ekonomie.
  • Dobrý přehled v oblasti IT, znalost SQL.
  • Analytické myšlení a zkušenost s řízením projektů.
  • Základní manažerské dovednosti (delegování, jednání s lidmi, prezentace).
  • Komunikativní znalost ruského jazyka.
  • Pečlivost, zodpovědnost a organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a samostatnou práci.
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů.
  • Prostředí s uvolněnou atmosférou, kde není dress code a korporátní prostředí.
  • Kanceláře na Praze 4 (metro Pankrác).

V případě zájmu o doplňující informace můžete kontaktovat přímo paní Kajzrovou- tel. +420 725 279 647, nebo: Kajzrova zavináč acantha tečka cz

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Ruština (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura