Zabýváme se designem, výrobou a instalací komerčních atypických reklamních prvků a kvalitních originálních produktů na podporu prodeje, dodávaných včetně kompletního portfolia souvisejících služeb. Díky našim moderním technologiím pracujeme s různými materiály, jako kov, dřevo a plast. Kombinujeme klasický digitální tisk, přímý potisk na netradiční materiály s výrobou 2D i 3D prvků. Vyrábíme a instalujeme prvky grafického designu, 3D návrhy výstavních stánků a interiéry nových prodejen. Pracujeme také se světlem, obrazem i zvukem.

DTPák / grafik

Co vás čeká

Každý den zpracováváme desítky zakázek. A bez kvalitního DTPáka se u nás prostě neobejdeme! Pod taktovkou našeho grafika a obchodního týmu tu na Tebe čeká hromada práce, která bude každý den jiná. Neustálý přísun nových výzev, se kterými se budeš muset umět poprat. Bude na Tobě záviset naše výroba. Ukážeš, že jsi mistr DTPka? Směle se budeš moci pustit i do grafiky a kreativy. Hranicí Tvých schopností i možností je pouze Tvá hlava.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nutností je alespoň základní znalost Adobe programů pro tento obor. S tím souvisí i znalost prostředí MacOS, protože u nás nic jiného ani nenajdeš. O zbytek se postaráme. Dostane se Ti tak i kvalitního vzdělání. Jde o zpracovávání dat pro naší výrobu, proto potřebujeme člověka, který rychle nasaje naše výrobní postupy, bude je respektovat, aplikuje je do své práce a nebude se bát být za svoji odvedenou práci zodpovědný.

Výhodou bude, pokud budete umět

Například 3Déčko. To už souvisí s možným rozvojem u nás. Ve své práci si osvojíš rutinní práci v aplikacích Adobe InDesign, Illustrator a Photoshop. Technické myšlení a smysl pro detail je základní stavební kámen k pochopení tohoto oboru.

Co vám můžeme nabídnout

Pracovní stůl, židli a hardware i software, splňující ty nejnáročnější požadavky - jak naše, tak i našich klientů. Zní to jako klišé, ale jsme tu taková jedna velká rodina. Je mezi náma dobře. Sice jsme dost často v časovém pressu, ale to v tomhle oboru jiné nebude. Milujeme to, co děláme. A jak říká Andrej: "Nekecáme, MAKÁME!"

Společnost
SPACE4 s.r.o.
Adresa
Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Grafik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel