DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Technolog

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:
Náplň práce:

Tvorba a údržba technologické dokumentace.
Rozjezd výroby.
Řešení kvalitativních problémů ve výrobě.
Zápisy do provozních listů nástrojů.

Pracovní režim: nepřetržitý.
Termín nástupu: ihned.
Nástupní hrubá mzda: 30 000 Kč
Hrubá mzda po zaučení: 33 000 Kč

Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Vzdělání: SOU / SŠ technického směru.
Praxe ve výrobě nebo technologii
Uživatelská znalost MS Office.
Orientace v technologické dokumentaci.

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technolog ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel