V MoroSystems věříme, že nejlepší řešení vznikají díky spolupráci lidí. Našim cílem je vytvářet prostředí, které spolupráci podněcuje.

Od roku 2006 stavíme inovativní řešení na míru v oblasti systémů umožňujících spolupráci týmů nebo tok celosvětových platebních transakcí pro zákazníky jako eBay, T-mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf.

Java Developer

Chceš své znalosti rozvíjet ve firmě, která se zaměřuje primárně na vývoj v Javě? Pracovat někde, kde budeš mít možnost pracovat na různorodých projektech pro klienta s celosvětově známým jménem, kde zúročíš zkušenosti s vývojem a zároveň se naučíš spoustu nového?

V tom případě už nehledej, našel jsi!

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

 • Java technologie a frameworky – Spring, Hibernate, myBatis, Maven
 • JBoss, Tomcat - aplikační a webové servery
 • Databázové technologie – Oracle, PostgreSQL
 • CI/CD – Jenkins, Bamboo
 • Sonar pro code review
 • Taky používáme kompletní stack Atlassian nástrojů (BitBucket, Bamboo, JIRA, Confluence).

Není důležité, abys znal perfektně všechny zmíněné technologie. Základem pro nás je, že už máš komerční zkušenosti ve vývoji. Rozhodující je pro nás tvůj přístup a nadšení na sobě pracovat.

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

V hradecké kanceláři vyvíjíme špičková FinTech řešení, která pomáhají milionům zákazníků denně zaplatit na benzínových pumpách po celém světě nebo monitorovat 120 000 pokladen nejznámějších obchodních řetězců. Rozjíždíme i nové projekty a budeme rádi, když u toho budeš s námi.

Ať už vyvíjíš jako profík několik let, nebo máš s Javou méně zkušeností, u nás se budeš mít možnost učit a rozvíjet v každém případě. Budeš samostatně vyvíjet, můžeš taky zastávat roli Tech Leada pro budoucí Java projekty - pokud si na to troufneš, můžeš zastřešit celý projekt. V práci tě čekají nejen technologické výzvy, ale taky autonomie v rozhodování, jaké řešení bude to pravé.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve svobodné firmě – u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; iOS, Windows nebo Linux; IDEA, Eclipse, NetBeans… – je to na tobě
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje ve squashi, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách… a tím seznam nekončí
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém

JAKÉ JE TO V HRADECKÉ KANCELÁŘI?

 • Office v centru Hradce má opravdu rodinnou atmosféru. Sedíme v menších kancelářích po jednotlivých týmech, každý má tedy božský klid na práci.
 • V kuchyňce nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina; kvalitní káva, kterou měníme na kód, je samozřejmostí.
 • Letní grilovačky pořádáme v nedalekém parku.
 • FIFA, Need for speed nebo raději Tekken? Všechny tábory u nás najdeš. Po obědě si dáme v relax roomu nejčastěji GTA. Offline pořádáme turnaje ve fotbálku nebo šipkách.
 • Těšit se můžeš na talentované, kreativní a vtipné kolegy. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Jaká je hradecká kancelář v očích nás samotných? To se dozvíš ve videu, které kluci z Hradce sami režírovali: https://youtu.be/3x798t9Lq7U

MÁŠ POCIT, ŽE BY NÁM TO SPOLEČNĚ MOHLO FUNGOVAT?

Z inzerátu se navzájem poznáme jen obtížně. Pošli nám své CV a kontakt a my ti rádi ukážeme a představíme, na čem děláme a co je pro nás důležité. Pokud by ses chtěl/a ještě před setkáním podívat, jak to u nás funguje (a trochu nasát atmosféru předem), doporučujeme prozkoumat náš web (https://www.morosystems.cz/), FB profil (https://www.facebook.com/MoroSystems/) nebo blog http://vsadnajavu.cz/.

Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1200/4a, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MoroSystems, s.r.o., Michaela Ondráčková