Minerva Česká republika, a.s. je úzce orientovaná organizace na zákazníka, pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů. Více než dvacetileté zkušenosti na trhu ji řadí k předním dodavatelům IT od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy.
V současnosti vypisuje výběrové řízení na pozici

Programátor - analytik

Programátor – analytik

Požadujeme

- zkušenosti s programováním podmínkou
- flexibilitu, spolehlivost, ochotu pracovat v týmu
- ochotu učit se nové věci
- komunikativnost
- angličtina (mírně pokročilá)

- znalost objektově orient. programování výhodou

- znalost SQL a databázových systémů výhodou

- ekonomické vzdělání výhodou

- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

- zajímavou tvůrčí práci
- dlouhodobou spolupráci
- flexibilní pracovní dobu vč. home office
- týden dovolené navíc, stravenky, životní připojištění, benefitní program Sodexo
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- po zapracování možnost nadstandardního finančního ohodnocení + prémie
- pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce

- spolupráce na vývoji a realizaci SW řešení rozsáhlých ucelených IS dle potřeb zákazníků

- analýza požadavků na programové úpravy

- provádění funkčních testů

- práce s databázovými systémy (PROGRESS, ORACLE, SQL)

- týmová spolupráce s ostatními vývojáři

Místo výkonu práce: Tábor

Jednosměnný provoz

Nástup možný ihned

Společnost
Minerva Česká republika, a.s.
Adresa
Skálova 2490/21, Tábor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Minerva Česká republika, a.s., Roman Vaněk