Naše společnost se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem. Všechny projekty, které realizujeme se vyznačují nevšedním pojetím architektury s inovativními systémy a technologiemi. Naše projekty neustále inovujeme a optimalizujeme z pohledu architektury, technologií, výstavby i financí. Realizujeme řadu netradičních projektů vlastních nebo klientských a to především v oblasti rezidenční a občanské výstavby. Zároveň připravujeme vlastní rozsáhlé dlouhodobé projekty v rámci konverze historického areálu, kde plánujeme výstavbu objektů pro bydlení, kulturu, sport, ubytování, stravování zemědělskou - rostlinnou i živočišnou výrobu a druhotné zpracování. Vracíme do regionu tradice, v souladu s kvalitním urbanismem, který je v úzkém propojení s přírodou. Naším mottem je "OUT OF THE BOX". Pokud jste naladěni na stejnou notu, hledáte kreativní, samostatnou práci, kde můžete uplatnit svůj potenciál, tak u nás tuto možnost dostanete. Aktuálně totiž obsazujeme pozici Technický ředitel / Construction Manager.

Pracovní náplň:

  • Samostatné technické, finanční a organizační vedení souboru staveb.
  • Přímá spolupráce s projekčním týmem.
  • Spolupráce při výběru subdodavatelů, dodavatelů, atp.
  • Komunikace a spolupráce s investorem, TDI, projektantem a ostatními partnery.
  • Odpovědnost za finanční, časové, technické a kvalitativní plnění zakázky.
  • Vedení týmu techniků, stavbyvedoucích a přípravy.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ se zaměřením na pozemní stavby.
  • Min. 5 let praxe v samostatném řízení staveb o objemu 100 mil. a více.
  • Autorizace v oboru pozemní stavby PODMÍNKOU !!!
  • Znalost stavebního trhu.
  • Uživatelská znalost práce na PC.
  • Perfektní orientace v projektové dokumentaci.
  • Schopnost řízení týmu lidí, týmová spolupráce.
  • Komunikativnost, rozhodnost, odolnost vůči stresu.
  • Mravní bezúhonnost.
  • Proaktivní, proklientský a kreativní přístup.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Dynamický přístup a časovou flexibilitu.
  • Dobré komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování.
  • Řidičské oprávnění skupiny B.
  • Výborná znalost českého jazyka podmínkou

Pokud něco nesplňujete, máte jistě řadu jiných kvalit.

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém a týmovém prostředí.
  • Zajímavé platové ohodnocení – více na osobním jednání.
  • Atraktivní bonusový systém.
  • Práci na zajímavých, nevšedních a rozsáhlých projektech.
  • Možnost profesního a kariérního rozvoje.
  • Perspektivu v rostoucí firmě s jednoduchou a efektivní organizační strukturou.
  • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků a metod řízení ve stavební praxi.
  • Nástup možný ihned.
  • Pravidelné pracoviště – Praha Karlín, realizace staveb po celé ČR.

Samozřejmě i řadu dalších věcí.

Společnost
Urban Survival s.r.o.
Adresa
Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 100 000 – 120 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Urban Survival s.r.o., Lenka Talavášek
605 983 836