MAXIMA pojišťovna je česká, univerzální a inovativní pojišťovna, která nabízí široké portfolio produktů. V roce 2017 zvítězila v anketě Cena pokroku 2017, získala 3. místo v kategorii Inovátor roku 2017 a 4. místo v kategorii klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna. Maxima pojišťovna spravuje smlouvy pro více než 500 tis. klientů a v uplynulém roce vykázala růst předpisu o 55 %.

Produktový/projektový manager

Pracovní náplň

Participace na strategických projektech pojišťovny – implementace nových a správa stávajících projektů. Spolupráce s projektovými týmy O2, Air Bank, Home Credit apod. Široký záběr činností: obchodní vyjednávání, tvorba produktu, participace na přípravě obchodních smluv, marketingových materiálů či datové komunikace v rámci projektu. Komunikace s dalšími útvary pojišťovny - koordinace souvisejících činností (IT, právní, provozní a pojistně-matematické odd.). Nejedná se o jednu opakovanou úzkou činnost.

Požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického či právnického směru.
  • Praxe v sektoru pojišťovnictví výhodou.
  • Pracovní nasazení, tah na branku, chuť učit se novým věcem, časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.
  • Koncepční a analytické myšlení.
  • Komunikační, koordinační a prezentační dovednosti.
  • Dobrá znalost v MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Co nabízíme

Pracovní pozice vhodná pro absolventy i zkušenější kolegy. Zaměstnání na HPP. Perspektiva rychlého profesního rozvoje. Mladý a tvůrčí kolektiv. Velmi častý kontakt s TOP managementem. Start-upové prostředí, možnost podílet se na velkých a úspěšných projektech a potkávat se s vysokými manažery partnerských společností. Zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity (120 Kč stravenky, firemní rekreace, výhodné pojištění, občerstvení na pracovišti). Do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v potenciálně novém prostředí.

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho životopisu (v Čj a Aj) s krátkým průvodním dopisem na níže uvedený kontakt.


Informace o pozici

Společnost
MAXIMA pojišťovna, a.s.
Adresa
Italská 1583/24, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Account Manager, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Maxima pojišťovna, a.s., Petra Holešáková