Salon Cardinal Exclusive Interior

Designér/ka interiérů do nábytkového studia

Do showroomu luxusního nábytku hledáme Designéra/ku interiérů

Co vás čeká

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky

· Odborné poradenství při výběru nábytku a bytových doplňků

· Tvorba návrhu a cenových nabídek

· Komunikace s dodavateli

· Dohled a odpovědnost za realizaci zakázek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:

· VŠ/SŠ vzdělání v oboru design, nábytkářství či příbuzném oboru

· Praxe na obdobné pozici min. 2 roky

· Velmi dobrá znalost PC

· Znalost jazyků : Ruština, Čeština, Angličtina – aktivně

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme:

· Zajímavou prací na plný pracovní úvazek (pracovní doba od 09-00 do 18-00)

· Fixní mzda + provizní odměny

· Placená dovolena

· Možnost profesionálního růstu

Podrobnější informace o teto pracovní pozice bude poskytnutá při osobním pohovoru

Společnost
I.T. Group s.r.o.
Adresa
Freyova 82/27, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Ruština (Výborná), Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Prodej a obchod, Grafik, Designer, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

I.T. Group s.r.o., Alexey Ulyanov
777 872 955