Významná mezinárodní společnost se zaměřením na obchod a logistiku hledá zaměstnance na pozici

IT Senior Specialist

Popis pozice:

  • Součást L2 IT podpory pro region Evropa
  • Denní komunikace s IT kolegy v regionu a včasné řešení reportovaných problémů
  • Komunikace s externími dodavateli a jejich koordinace
  • Rozvoj svěřené části IT infrastruktury v souladu s potřebami společnosti
  • Participace na IT projektech v regionu, možnost pracovat na globálních řešeních

Svěřené oblasti:

  • Microsoft Windows server (2012 a novější) a navazujících služeb (WSUS, MDT, MDM…) včetně rolí
  • Správa virtuálních serverů
  • Office 365 vč. souvisejících služeb
  • Administrace Citrix prostředí vč. XenApp a XenDesktop
  • Administrace Eset Endpoint protection
  • Údržba systémové dokumentace
  • Zajištění dostupnosti a funkčnosti serverové infrastruktury a provozovaných aplikací a systémů

Minimální požadavky:

  • 5 let zkušenosti s administrací Microsoft produktů
  • Alespoň dva roky jako Senior IT Specialist či jako podpora IT projektů v dané oblasti
  • Zkušenosti s administrací v Powershell
  • Schopnost efektivně komunikovat s IT kolegy různých národností
  • Angličtina nejen technická, ale i komunikativní slovem i písmem

Osobnostní předpoklady:

  • Samostatnost, důslednost, flexibilita, zodpovědnost
  • Týmový hráč (učit se od ostatních a naopak zkušenosti a znalosti předávat dál)

Společnost
Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
Adresa
Plzeňská 3185/5b, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TOYOTA TSUSHO EUROPE SA Czech Republic Branch, Lucie Kubesová