Science centrum IQLANDIA, o.p.s.

Kuchař/ka

Co vás čeká

Kompletní příprava jídel pro zákazníky restaurace iQLANDIE (studená i teplá kuchyně, minutky …), zodpovědnost za kvalitu jídel a včasnou přípravu, výpomoc s obsluhou zákazníků a výdejem pokrmů.

Směnnost: 10 nebo 12 hodinové směny, jednou za 14 dní víkendy, možnost i na zkrácený úvazek

Nástup: duben/květen 2019

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenosti s přípravou jídel pro restaurační zařízení, praxe na pozici kuchaře alespoň 5 let, zájem o gastronomii, znalost technologických postupů a zásad přípravy pokrmů, kreativita, vstřícný přístup k zákazníkům i kolegům, rychlost, flexibilita, ochota učit se nové věci, vyuční list - kuchař.

Co vám můžeme nabídnout

Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, denní směny, pitný režim, možnost parkování, jazykové kurzy...

Společnost
IQLANDIA, o.p.s.
Adresa
Nitranská 410/10, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Children-friendly office
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

IQLANDIA, o.p.s., Monika Vamberová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.