Samostatná účetní

Náplň práce:

* Kompletní vedení účetní agendy dle českých předpisů
* Zaúčtování a vedení mezd, spolupráce s externí společností zpracovávající mzdy
* Vyúčtování služebních cest (ČR a zahraničí)
* Měsíční přiznání a vykazování DPH
* Měsíční reporting do centrály v Japonsku
* Příprava a zpracování měsíčních účetních závěrek a ročních účetních závěrek
* Spolupráce s auditory a daňovými poradci
* Práce s účetním systémem SAP

Požadujeme:

Praxi na pozici samostatné účetní (kompletní vedení podnikatelského účetnictví)
Znalost problematiky DPH
Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)

Nabízíme:

Mzda 45.000- 55.000 Kč (40hod./týden)
5 týdnů dovolené
Stravenky v hodnotě 118 CZK
Nadstandardní zdravotní péče
Nástup: duben 2019 (nebo dle dohody)
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na neurčito

Společnost
Sugino Machine Limited - Praha, odštěpný závod
Address
Na Radosti 413, Praha – Zličín
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Intermediate)
Salary
Salary: 45 000 – 55 000 CZK / month
Benefits: Cell phone, Above-standard medical care, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Refreshments on workplace
Listed in: Economics and Business Finance, Bookkeeper, accountant
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Limited (temporary)
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Sugino Machine Limited - Praha, Helena Bureš
731 503 641