DENDRIT s.r.o.
- jediná PR agentura na Vysočině, která se za svoji 16 letou historii svojí pílí a aktivitou vypracovala na TOP PR agenturu na mediálním poli.... holt, nikdo to za nás neudělá! :)

Asistent/ka - koordinátor/ka akcí

Vytisknout, zavolat, zařídit, sepsat, zkoordinovat, objednat... jen namátkou vybrané úkony, které Vás čekají na pozici asistenky/ta - a po zaučení samostatné koordinátorky/ra různých aktivit a projektů, které naše agentura pořádá pro své klienty.

Hledáme prostě šikovnou kolegyni / kolegu, kteří dokážou být tzv. pravou rukou a po čase už dopředu vědět, co náš klient potřebuje zařídit... :)

Co potřebujete umět pro tuto práci u nás?

Mít veselou mysl a pozitivní náladu, silný organizační talent a praktickou šikovnost, příjemné vystupování, znalost administrativních úkonů, perfektní ovládání MS Word, MS Excell, MS Outlook a MS Power point, psaní všemi deseti, být aktivní řidička/ič - D1 nesmí být problémem.

Velkou výhodou je schopnost psaní a formulace textů... A pozor! nejde nám o jedničku z maturity v českém jazyku.

Nevadí, že neznáte obor! MY SI VÁS ZAUČÍME A NAUČÍME! Jen musíte sami chtít, poctivě pracovat... zákulisní intriky nám totiž nesedí... my máme rádi, když nám práce pěkně "běží" a zákazníci nás chválí! A mohou chválit i Vás!


Informace o pozici

Společnost
DENDRIT Consulting, s.r.o.
Adresa
U Koželuhů 5492/21, Jihlava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Asistentka, Asistent v médiích, reklamě, PR, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel