Společnost Union Grid, s.r.o. vznikla v roce 2014 jako společná firma dvou českých energetických společností CARBOUNION BOHEMIA a E.ON Česká republika. Společnost Union Grid se zaměřuje na projekty výstavby a oprav trafostanic a linek velmi vysokého napětí a pokrývá svými aktivitami celé území České republiky.

CARBOUNION BOHEMIA je dlouhodobě největším nezávislým obchodníkem s uhlím a elektřinou v ČR. Společnost byla založena již v roce 1998 a stala se jedním z nejvýznamnějších hráčů na energetickém trhu ve střední Evropě.

E.ON Česká republika je společností řídící podnikatelské aktivity německé nadnárodní společnosti E.ON na českém energetickém trhu. Společnost na českém trhu působí od roku 1998 a jedná se o jednu z největších energetických firem v České republice.

Stavbyvedoucí (energetika)

Stavbyvedoucí (pozemní a liniové stavby/energetika)

Jihomoravský kraj

Pracovní náplň

  • Vedení stavby, zaměstnanců a koordinace subdodavatelů
  • Kontrola dodržování BOZP a kvality prováděných prací
  • Kontrola plnění harmonogramu
  • Přejímka prací subdodavatelů
  • Komunikace s projektantem, TDI a investorem
  • Fakturace, předání a převzetí díla investorem
  • Vedení stavebních deníků a všech nezbytných podkladů pro vedení stavby
  • Spolupráce při přípravě stavby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Praxe v realizaci staveb ve stavební společnosti
  • Autorizace vítána
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Řízení motorového vozidla skupiny B
  • Smysl pro týmovou práci
  • Samostatnost, odpovědnost a preciznost
  • Organizační schopnosti výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání v rámci stabilní a ekonomicky silné Skupiny Carbounion
  • Odpovídající finanční ohodnocení, výkonnostní odměny
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Základní mzda 32 - 50 tis.Kč/měsíc dle kvalifikace a praxe

Společnost
Union Grid s.r.o.
Adresa
Vlárská 953/22, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.