Jsme specializovaná personální agentura, která pomáhá najít zákazníkům ty nejlepší IT specialisty do jejich týmů.

Obchodník v IT oboru (Sales Manager)

Je čas Vaše schopnosti uplatnit v perspektivním oboru, který vám umožňuje vydělat si velmi slušné peníze. To vše s podporou v podobě zázemí a jména zavedené společnosti.

Samozřejmostí je prostor pro realizaci vlastních nápadů a strategií.

Aktuálně hledáme aktivního sales managera pro dlouhodobou spolupráci, který rád komunikuje v týmu i se zákazníky.

Čekají na vás nové výzvy a přátelské prostředí menší společnosti do 15 lidí.

Náplň práce:

  • kompletní zpracování a vyřízení poptávek zákazníků po IT specialistech
  • získávání nových firem formou kampaní, schůzek, tel. hovorů, účastí na seminářích (příležitostně) a vlastní iniciativou
  • aktivní komunikace s recruiting a sourcing týmem
  • práce s databází a interními systémy do kterých Vás zaučíme
  • aktivně hledat IT kandidáty pro svěřené/nalezené poptávky
  • sdílení kandidátů mezi ostatními

Požadujeme:

  • praxi na obchodní pozici min. 1 rok (více let vítáno), zkušenost z IT vítána
  • reprezentativní písemný a ústní projev
  • zájem o IT obor velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • samostatnost, proaktivnost, spolehlivost a ochotu přijmout svěřené úkoly

Nabízíme:

  • možnost přinést a uplatnit své obchodní zkušenosti do naší společnosti
  • práce ve stabilní menší společnosti do 20 zaměstnanců
  • nástup ihned/dohodou i za 2 měs
  • práce v kancelářích na Praze 4

Společnost
Timone Management s.r.o.
Adresa
Na staré vinici 418/20, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, Prodej a obchod, Account Manager, HR konzultant, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Personální agentura