Společnost info.com s.r.o., vydavatel, organizátor konferencí, seminářů a kulatých stolů vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Produkční – asistentka výroby

Náplň práce:

- Kompletní příprava podkladů a realizace tištěných i elektronických materiálů marketingu
- Komunikace s dodavateli a obchodními partnery
- Správa firemních databází
- Koordinace termínů realizace jednotlivých akcí
- Spolupráce při přípravě a realizaci akcí

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání, min. 1 rok praxe v oboru: v grafickém studiu, produkci nebo tiskárně
- samostatnost, logické uvažování, iniciativu, pečlivost, přesnost, spolehlivost
- výborné prezentační, komunikační a organizační dovednosti
- základní obchodní a vyjednávací dovednosti
- dobrá znalost ovládání PC, kancelářské programy, výhodou znalost - grafické programy - Adobe
- analytické myšlení
- výhodou - základní znalost anglického jazyka
- komunikativnost, samostatnost, vysoké nasazení
- čistý trestní rejstřík, zdravotní zdatnost

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zajímavou, kreativní práci pro stabilní českou společnost s exkluzivním postavením na trhu
- příjemné pracovní prostředí v Praze 5 – Smíchov, Anděl
- práci na plný úvazek
- osobní ohodnocení
- nástup možný 1. 4. 2019 nebo dříve dle domluvy

Společnost
info.com s.r.o.
Adresa
Na Zatlance 3283/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Produkční, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel