CK Blue Style hledá samostatného grafika nebo grafičku se zkušenostmi s tiskem a online. Pokud jste kreativní, zároveň za sebou chcete mít silnou a stabilní společnost a rádi byste se pohybovali v oblasti cestovního ruchu, přidejte se k našemu týmu a podílejte se na tvorbě a správě firemní identity!

Grafik v CK Blue Style

Co vás čeká:

  • kreativní řešení a příprava grafických návrhů
  • tvorba grafických materiálů pro print i online marketing a sociální sítě (web, soc. sítě, bannery, fotky do PR článků apod.)
  • úprava fotografií, DTP a předtisková příprava
  • tvorba a správa korporátní identity
  • příprava newsletterů
  • úzká spolupráce s marketingovým a produktovým oddělením

Co byste měli mít a umět:

  • odpovídající vzdělání a praxi v oboru
  • rutinní znalost programů Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • kreativitu, znalost současných grafických a typografických trendů
  • pečlivost, samostatnost a chuť do práce
  • zodpovědnost, aktivní přístup a loajalitu
  • praxi v tvorbě grafiky alespoň 2 roky
  • aktivní zájem a přehled o současných trendech

Nabízíme:

  • pracovní místo v atraktivní budově Danube House v Karlíně
  • příjemný, nápomocný a přátelský tým kolegů
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příspěvek na sport
  • slevy na naše produkty
  • hodiny angličtiny v rámci pracovní doby
  • zdravotní volno
  • nástup dohodou

Společnost
Blue Style k.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Kultura, umění a tvůrčí práce, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Blue Style k.s., Eva Němcová
t: 603 501 084