Jsme původní česká firma s téměř 25 letou tradicí. Jsme největším výrobcem a dodavatelem světelných signalizačních zařízení a telematických systémů v České republice a na Slovensku a významným exportérem těchto zařízení do zemí EU a Ruska. Máme dominantní postavení v oblasti silniční meteorologie na území České republiky a jsme předním světovým výrobcem zařízení pro detekci dopravy a vážení za jízdy. Významnou součástí našeho portfolia jsou parkovací systémy a platební terminály, které exportujeme a instalujeme po celém světě. Ke všem těchto technologiím vyvíjíme vlastní softwarové produkty a zaměřujeme se na vývoj inteligentních dopravních systémů a projektů Smart city.
Naše firma není pod zhotovitelem žádného nadnárodního koncernu, ale výrobcem finálních produktů, které dodává na trh ve více než 55 zemí světa. Jsme firma, která navrhuje, vyvíjí, vyrábí a instaluje vlastní produkty a technologie po celém světě. Naši zaměstnanci se mohou podílet na všech fázích návrhu a vývoje produktů.

Projektový manažer

Jakého člověka hledáme?

Hledáme nového kolegu, který dokáže k práci přistupovat iniciativně a vytvářet hodnoty. Kolegu, který má rád technologie, nové věci, který dokáže pracovat individuálně, unést určitý podíl zodpovědnosti, ale také pracovat v týmu a který se nezalekne žádné výzvy.

Popis pozice

Řízení projektů realizací zakázek doma i v zahraničí
Komunikace napříč ostatními odděleními firmy, subdodavateli aj.
Plánování a optimalizace výstavby, účast při projednávání projektu u zákazníka, reporting, příprava dokumentace
Aktivní řešení problémů
Komunikace a organizace pracovního týmu, kontrola odvedené práce, řešení připomínek a reklamací v době trvání projektu
Dynamická a kreativní práce, na kterou můžete být hrdí

Požadujeme

Komunikativnost, vyjednávací, organizační a prezentační schopnosti
Umění efektivně řešit problémy
Chuť učit se novým věcem
Angličtina na komunikativní úrovni a zkušenost s řízením projektů
Zkušenost se zakázkami elektromontážního, telekomunikačního nebo stavebního charakteru výhodou
Ochotu cestovat v rámci projektu do zahraničí a umění si poradit i v cizím prostředí
Vysoké pracovní nasazení, důslednost, odolnost vůči stresu a smysl pro detail
SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnického/technického směru výhodou)
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
Odpovídající platové podmínky za výborně odváděnou práci a motivační systém odměn
Zázemí silné SW/HW firmy v regionu
Smlouvu na dobu neurčitou
25 dnů dovolené
Interní výuku cizích jazyků
Příspěvek na stravu
Technologie, se kterými se jinde nesetkáte
Možnost osobního a profesního růstu
Notebook a telefon jako firemní standard

Společnost
CROSS Zlín, a.s.
Adresa
Hasičská 397, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel