Hledáme nové posily pro náš tým, na plný i zkrácený úvazek. Nabízíme práci na globálních projektech s velkou návštěvností, zajímavé pracovní ohodnocení, možnost home office, nové kanceláře v Hradci Králové, studovnu, relax zónu s ping-pongem, kulečníkem a šipkami, občerstvení na pracovišti, skvělou kávu, lekce angličtiny a trénink s osobním trenérem. Kancelář se nachází v Hradci Králové, asi 5 minut chůze od Hlavního nádraží.

Jsme pohodový tým, připravený zaučit nové posily. Pokud jsi vývojář, požadujeme zkušenost alespoň s některou z uvedených technologií. Více než praxe je pro nás důležitá chuť a ochota učit se nové věci a zkoumat nové technologie. Pokud jsi navíc zkušený profík, tím lépe!

Hledáme kolegy pro vývoj serverových aplikací, frontendu a devops.

Backend developer
Vývoj u nás probíhá převážně v jazycích Go, Node.js a PHP. Pokud jde o databáze, pracujeme s MySQL, MongoDB, Elasticsearch,... Naše aplikace spouštíme v Docker kontejnerech, které nám buildí CI.

Frontend developer
Naše projekty stavíme na React.js, Vue.js, případně Angular dle přání naších klientů. Výhodou je znalost Bootstrap či Material-UI.

DevOps - linux administrátor
Pracujeme v souladu s filozofií DevOps, čili boříme zdi mezi vývojáři a specialisty na správu vývojové i produkční infrastruktury. Naše servery, ať už fyzické, virtuální, či kontejneryzované, spravujeme cestou infrastructure-as-code, tudíž každou sebemenší změnu vždy najdeš v Git repozitáři a nemusíš dlouze dohledávat, jak je co nastaveno a kdo do toho sáhnul. Z tohoto důvodu je tato pozice vhodná také pro remote spolupráci. Používáme nástroje, jako Puppet, Ansible, Terraform, Kubernetes, Docker Swarm, InfluxDB, ELK stack a další pro spolehlivý provoz našich systémů, běžících on-prem, v AWS, Azure, GCE, či OpenStacku. S vývojáři se budeš také starat o vývoj a údržbu CI/CD, postavené nad GitLabem, a spolupracovat s nimi na návrhu nových aplikačních stacků a optimalizaci těch stávajících.
Mezi technologie, na kterých jsou postaveny naše aplikace a s jejichž provozem se zde seznámíš, patří NodeJS, PHP, Go, MariaDB, MongoDB, Elasticsearch, Redis, RabbitMQ, ArangoDB, Nginx, HAProxy, a další. Používáme převážně mikroservisní architekturu.

Pokud tě naše nabídka zaujala, napiš a sejdeme se u nás.


Informace o pozici

Společnost
HANABOSO, s.r.o.
Adresa
Pražská třída 686/13, Hradec Králové – Kukleny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.