Náplň práce

  • vývoj a správa softwaru pro technologická zařízení budov – detekce problémů a podpora údržby technologií – podílení se na technickém řešení v oblastech technologického návrhu, software a interface pro ovládání – správa a řízení technické dokumentace
  • programování PLC systémů
  • programování vizualizací SCADA v systémech Reliance a EasyBuilder vč. grafického návrhu, mapování dat a propojení s databázemi
  • instalace software pro regulační systémy a jeho zprovoznění v místě instalace měření a regulace
  • zprovoznění měření a regulace, oživování systémů MaR, zaškolení obsluhy
  • servisní činnost na systémech MaR (v rozsahu poruchy, úprava, ladění SW)

Požadavky

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti elektro se zaměřením na automatizaci, MaR, elektro, pohony, popř. podobné technické zaměření
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, §6 a výše
  • znalost regulovaných celků TZB (technická zařízení budov) – profese topení, chlazení, vzduchotechnika, osvětlení
  • zájem o technologické řízení komfortu budov
  • znalost funkce SW MaR a vizualizace technologických procesů
  • znalost programování PLC (Wago, Domat výhodou)
  • programování vizualizací SCADA, operačních panelů – obecná znalost SW Reliance a EasyBuilder výhodou
  • zkušenost s oživováním systémů měření a regulace
  • schopnost čtení technických výkresů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabídka

  • zázemí stabilní společnosti
  • další vzdělávání
  • firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní poj., rekreace ve vlastním ubytovacím zařízení na horách)
  • automobil k osobním účelům
  • roční finanční bonus
  • možnost práce přes vzdálený přístup
  • pružná pracovní doba

Místo kanceláře

  • Jenštejn, Dehtáry (okr. Praha východ) nebo Pohled (okr. Havlíčkův Brod)

Výkon pozice

  • Česká republika

Společnost
MARCO-CZECH s.r.o.
Adresa
Jenštejn – Dehtáry
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

MARCO-CZECH s.r.o., Jana Rejtharová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.