ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Analytik - vývojář DWH/BI

v odboru zpracování dat sekce statistiky a datové podpory ústředí ČNB Praha.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu, který zajišťuje návrh a realizaci řešení typu Data Warehouse/Business Intelligence v oblasti zpracování finančních a statistických dat. Našimi uživateli jsou jak analytické a dohledové útvary České národní banky, tak odborná veřejnost (návštěvníci webu ČNB).

Náplň práce zahrnuje:

  • analýzu uživatelského zadání, návrh řešení, zpracování předepsané projektové dokumentace,
  • datové modelování,
  • návrh a tvorbu ETL procesů,
  • tvorbu sestav a prezentačních panelů,
  • provozní rozvoj a správu řešení.

Kvalifikační požadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2.

Předpoklady pro výkon profese:

  • pokročilá znalost databáze Oracle (SQL, PL/SQL, datové modelování),
  • znalost principů v oblasti DWH/BI,
  • znalost Oracle OBIEE výhodou (případně jiného BI nástroje),
  • znalost Oracle APEX výhodou,
  • analytické schopnosti,
  • zkušenost s projektovým způsobem práce,
  • samostatnost i týmová práce,
  • komunikační a prezentační dovednosti,
  • flexibilita a chuť učit se nové věci,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • zázemí renomované instituce,
  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB s možností trvalého odborného růstu,
  • propracovaný systém vzdělávání,
  • nástup možný ihned.

Nabídky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Registrovat“) nebo písemně na adresu:

Česká národní banka

sekce kancelář

odbor lidských zdrojů

Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1

zn.: Výběrové řízení 2019/017

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.