Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.

vyhlašuje pro své pracoviště v Praze výběrové řízení na místo

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

do Sociální poradny pro osoby se sluchovým postižením a jejich blízké

Hledáme:

● aktivního a samostatného člověka

● člověka se schopností sebeřízení a schopností učit se

● člověka, kterému vyhovuje individuální samostatná práce

Požadujeme:

● VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce (klasifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)

● zkušenosti z oblasti poradenství a sociální práce

● komunikativnost a schopnost pracovat v týmu

● samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

● bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

● zdravotní způsobilost

Výhodou:

● zkušenost s problematikou sluchového postižení

● alespoň základní znalost znakového jazyka (a chuť dále ji rozvíjet)

● předchozí praxe v sociální poradně

● orientace v oblasti grantů a dotací (výkaznictví, rozpočty, žádosti)

● orientace v sociálních službách, metodách a standardech sociální práce (znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)

● organizační schopnosti a zkušenosti s vedením dokumentace

Nabízíme:

● smysluplnou a tvůrčí práci

● možnost dalšího vzdělávání

● práci pod supervizí

● možnost podílet se na dalších aktivitách organizace

● dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící na trhu již 29 let

● smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

● finanční ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru a praxi

Náplň práce:

● přímá práce s klienty Sociální poradny

● vedení dokumentace

● psaní a podávání žádostí o dotace

● podílení se na zkvalitňování a rozšiřování sociální služby (vytváření SQ, metodik)

● podílení se na pořádání kulturně-osvětových akcí

Nástup:

● ihned, nebo dle dohody

Adresa
Hábova 1571/22, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s., Martina Petrová