Požadujeme

studium VOŠ nebo VŠ se zaměřením (soc. práce, psychologie, soc. nebo spec. pedagogika) vítáno
trestní bezúhonnost
časová flexibilita a aktivní samostatný přístup
zkušenost s dobrovolnickou činností
znalost problematiky duševních onemocnění
schopnost týmové spolupráce
komunikační dovednosti a odolnost vůči stresu
praxe v obdobné pozici výhodou

Nabízíme

zajímavou a smysluplnou práci v přátelském týmu
profesní a osobnostní rozvoj
supervizi a vzdělávání zaměstnanců
prostor pro vlastní iniciativu a invenci
podíl na dalším rozvoji dobrovolnického projektu
práci s dobrovolníky spolupracujícími s lidmi s duševním onemocněním

Náplň práce

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze přijme pro pracoviště služby Následná péče "Dobroduš" koordinátora komunitních dobrovolníků na DPČ s úvazkem 0,15. Jedná se o koordinaci dobrovolníků v projektu Dobrovolníci v Dobroduši.
Koordinátor provádí propagaci dobrovolnického projektu, kontakt se zájemci o dobrovolnictví a koordinaci komunitních dobrovolníků, další administrativní činnosti související s dobrovolnickým projektem a jeho dalším rozvojem.

Společnost
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze
Adresa
Korunní 1440/60, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze, Irena Trubačová
Bruselská 298/4, 12000 Praha – Vinohrady, Česká republika