Co vás čeká

příprava žádostí o dotace, administrace projektů

zajištění realizace projektů – krajských i celorepublikových

zpracovávání průběžných a závěrečných zpráv

příprava tiskových zpráv pro media

správa obsahu webových stránek a interní databáze

organizování a lektorování kurzů pro zástupce pobočných spolků SPCCH

aktivní účast na realizaci dnů zdraví a pochodů s holemi nordic walking

součástí vaší práce bude pravidelná komunikace a spolupráce s lidmi se zdravotním postižením a seniory

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

vzdělání VŠ či VOŠ humanitního či ekonomického směru

flexibilita

uživatelská znalost MS Word, Excel, PowerPoint

ochota učit se novým věcem

ochota občasného cestování v rámci ČR

znalost AJ (B1)

Výhodou bude, pokud budete umět

zkušenosti s psaním projektů vítány

zkušenosti s chůzí s holemi nordic walking výhodou

zkušeností s prací nebo praxi v neziskové organizaci pro lidi se zdravotním postižením nebo seniory

Co vám můžeme nabídnout

přiměřené platové podmínky – 20 000 – 25 000

5 týdnů dovolené

možnost učit se novým věcem, kurzy v sociální oblasti

stravenky

smlouva na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

práce v malém kolektivu

Nástup: 1.5.2019

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem

Svaz postižených civilizačními chorobami v České republice, z. s.
Adresa
Karlínské nám. 59/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Karlínské náměstí 12 59/12, 18600 Praha, Česká republika