HLAVNÍ ÚČETNÍ - práce ve stabilní společnosti!

Baví vás práce s čísly, máte analytické myšlení? Máte praktické zkušenosti a znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní ve výrobní sféře?
Nabízíme stabilní, dlouhodobé zaměstnání, v přátelském týmu a příjemném pracovním prostředí.

Hledáme kandidáty/kandidátky na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

Náplň práce
Vedení účetnictví a malého účetního oddělení
Sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
Vedení a účtování investičního majetku, o mzdách
Analýza pohledávek a závazků, příprava statist. výkazů
Kontrola věcné a daňové správnosti dokladů
Komunikace s institucemi a auditory
Příprava podkladů pro audit a daňová přiznání
Spolupráce napříč společností

Co od Vás na této pozici očekáváme
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
Znalost daňové a účetní problematiky
Znalost cizího jazyka velké plus (AJ/NJ)
Velmi dobrá znalost MS Office
Samostanost, spolehlivost, rozhodnost

Co Vám nabízíme
Zázemí stabilní renomované společnosti
Atraktivní finanční ohodnocení
Práci v přátelském pracovním kolektivu
Možnost dalšího odborného vzdělávání
Bonusy (stravenky, penzijn připojištění, vzdělávání, 2xpololetní odměna)

Mzda: od 38 000 Kč (dle zkušeností)

Využijte tuto pracovní příležitost a zašlete nám životopis.

Společnost
E2E Partner s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Financial Controller, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura