Pro našeho klienta, mezinárodní finanční společnost se zaměřením na poskytování úvěrů, hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Projektový manager (s francouzštinou)

,který bude součástí zajímavých projektů, od počátečního plánování až po jejich realizaci.

Náplň práce:

  • Plánování, vedení, koordinace a administrace finančních projektů včetně plánování zdrojů
  • Spolupráce s projektovými manažery
  • Spolupráce na projektech napříč celou firmou
  • Zodpovědnost za dodržení rozsahu, metodiky, standardů, procesů a cílů projektů
  • Jednání o alokaci zdrojů s vedoucími jednotlivých oddělení
  • Analýza a management testování projektů
  • Prezentování a reportování stavu projektu v celé fázi

Požadavky:

  • Relevantní praxe a zkušenosti s řízením projektů
  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo technického směru
  • Komunikativní znalost Anglického a Francouzského jazyka podmínkou
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Dobré prezentační a argumentační dovednosti
  • Schopnost koncepčního a analytického myšlení
  • Samostatnost a zodpovědný přístup

Benefity:

  • Zázemí a stabilitu mezinárodní skupiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Kvartální finanční bonusy
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby (angličtina nebo francouzština)
  • Stravenky, Cafeteria benefity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Skvělé firemní a charitativní akce a další benefity
  • Neformální a příjemná pracovní atmosféra

Společnost
POPA
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Francouzština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager, Bankovní specialista, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura