Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici účetní. Budete mít na starosti především zpracování účetních agend různých společností a činnosti, které s touto prací souvisí. Budete pracovat v příjemném prostředí v kancelářích v Karlíně ve společnosti, která roste o desítky procent ročně.

Náplň práce

  • kompletní zpracování účetnictví pro desítky klientů
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • komunikace se státními institucemi
  • spolupráce při kontrolách
  • poskytování poradenství klientům i v rámci týmu

Požadujeme

  • orientaci v účetní a daňové legislativě
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

Nabízíme

  • práci v příjemném prostředí rostoucí společnosti
  • bonusy/prémie odvislé od pracovního výkonu
  • rozšiřování znalostí a dovedností, kurzy, školení
  • profesní i finanční růst s ohledem na dosažené výsledky
  • můžete výhledově řídit tým, můžete pracovat samostatně - jak Vám bude vyhovovat
  • možnost homeoffice
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • firemní akce
  • vlastní organizace náplně práce
  • možnost studijního volna

Společnost
ALTAXO Accounting s.r.o.
Adresa
Sokolovská 131/86, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 34 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Daňový poradce/specialista, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

ALTAXO Accounting s.r.o., Adéla Kučerová
+420 735 750 022