AccArt, s.r.o. je společnost specializující se na daňové poradenství, vedení účetnictví a zpracování mezd s důrazem na individuální přístup k požadavkům a potřebám zákazníků. Spektrum našich klientů zahrnuje jak velké nadnárodní i české společnosti, tak malé firmy a OSVČ.
Více informací o naší firmě naleznete na webových stránkách www.accart.cz.

Účetní

Hledáte práci v účetnictví, která nebude stereotypní? Máte zájem o účetnictví na vyšší úrovni a přemýšlíte o další kariéře? Rádi bychom Vám nabídli práci v naší společnosti. U nás se setkáte s různými oblastmi finančního odlišných klientů a budete mít možnost profesně růst.

Nabízíme:

  • práci na plný nebo částečný úvazek (práci není možné vykonávat zcela z domu či mimo běžnou pracovní dobu)
  • práci v prostředí úspěšné a stabilní účetní společnosti
  • pružnou pracovní dobu včetně omezené práci z domu
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • různorodou nestereotypní práci pro zajímavé klienty
  • výhody spolupráce s firemním daňovým poradcem
  • profesní růst
  • samostatnou a zodpovědnou práci

Náplň práce:

  • hlavní účetní pro vedení finančního účetnictví klientů naší společnosti

Požadujeme:

  • velmi dobrá znalost finančního účetnictví
  • dobrá znalost daňových zákonů
  • praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • vzdělání ekonomického směru, nejlépe se zaměřením na účetnictví a daně
  • uživatelská znalost práce s počítačem, MS Office a Internetem
  • samostanost, spolehlivost, smysl pro detail, pečlivost

Uvítáme:

  • dobrou znalost práce v Excelu
  • velmi dobrou znalost daňové problematiky
  • schopnost a zájem o vedení zaměstnanců
  • znalost programu Money S3, Pohoda nebo FlexiBee
  • znalost anglického jazyka

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis.

Společnost
AccArt, s.r.o.
Adresa
Křižíkova 2697/70, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel