Náplň práce:

  • příprava a zpracování technické a prodejní dokumentace
  • spolupráce na překladu technických textů
  • spolupráce při vytváření obchodních nabídek
  • spolupráce při vyřizování obchodních případů
  • vykonávání dílčích administrativních prací, archivace dokumentů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programu QuarkXPress
  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • zkušenosti a praxe v oboru
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • pečlivost, zodpovědnost, týmový přístup

Nabízíme:

  • nadprůměrné pracovní podmínky
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • firemní školení a benefity
  • zázemí světové firmy
  • nástup ihned

Společnost
WEISHAUPT s.r.o.
Adresa
Strašnická 3177/1c, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Tlumočník/překladatel, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel