Hlavní účetní

Do našeho týmu hledáme kolegu/yni na pozici

Co vás čeká

  • Vedení účetnictví v souladu se zákonnými a firemními požadavky
  • Zpracování pravidelných měsíčních účetních uzávěrek a roční účetní závěrky
  • Metodické řízení účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou
  • Koordinace činností v účtárně a kontrola správnosti účtování včetně měsíčních dokladových inventur
  • Sestavování finančních výkazů, vč. podkladů pro reporting
  • Zodpovědnost za komplet. daňovou agendu (procesy, daň. přiznání, komunikace s FÚ)
  • Vytváření, aktualizace a administrace interních účetních směrnic
  • Komunikace s partnery, klienty a státními institucemi
  • Spolupráce s auditory a daňovým poradcem
  • Testování nových funkčností systému SAP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • min. SŠ ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici (účetnictví & reporting)
  • Praktická znalost účetních a daňových předpisů (českých i IFRS)
  • Dobrá znalost MS Office
  • Znalost SAP
  • Aktivní znalost AJ

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost NJ výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikační a manažerské dovednosti
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Analytické a strategické myšlení

Co vám můžeme nabídnout

  • Práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny před dovolenou a vánoci
  • Věrnostní příspěvky
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované nápojové a jídelní automaty
  • Odborné vzdělávání, školení
  • Zaškolení v rámci interních školících procesů

Těšíme se na Vás!

Společnost
ARGO-HYTOS s.r.o.
Adresa
Dělnická 1306, Vrchlabí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

499 403 211
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.