Časopis Nový Fénix je zaměřený na zdravý životní styl, sebevzdělávání, partnerské a rodinné vztahy, záhady, alternativní způsob života.

ZÁSTUPCE ŠÉFREDAKTORA, REDAKTOR

Jsme vydavatelství nezávislého měsíčníku Nový Fénix, časopisu pro všechny, koho zajímá osobní rozvoj, sebevzdělávání, zdravý styl života, partnerské vztahy nebo záhady.

Do časopisu přijmeme zástupce/zástupkyni šéfredaktora a redaktora se zkušenostmi a publicistickou praxí v oboru se zájmem o osobní rozvoj, zdravý životní styl a alternativní témata.

Nabízíme samostatnou, tvůrčí a operativní práci na plný úvazek, kancelář na Praze 4, odpovídající finanční ohodnocení. Práce v malém kolektivu, dobré pracovní vztahy.

Požadujeme:
schopnost psát články na témata našeho měsíčníku
vynikající znalost českého jazyka, stylistické schopnosti
editace textů
organizační schopnosti a schopnost komunikace s grafikem
kreativitu a nápady
znalost programů MS Office
praxe v novinách či časopise (znalost redakčního prostředí výhodou)

Pracovní náplň:
psaní článků na zadaná témata a vymýšlení vlastního obsahu
spolupráce na tvorbě webových a facebookových stránek časopisu, Instagramu
spolupráce na dalších projektech redakce

Nabízíme:
tvůrčí a zajímavou činnost
získávání nových poznatků v koučingu a osobním rozvoji
účast na akcích, festivalech a přednáškách
práce se zajímavými lidmi
5 týdnů dovolené

Za Váš strukturovaný životopis a motivační dopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat. Pokud během následujícího měsíce neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům.

Společnost
Nový Fénix s.r.o.
Adresa
Babákova 2390/2, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Média, reklama a PR, Novinář, publicista, redaktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel