Kancelář RIEDIGER. legal | tax poskytuje právní a daňové poradenství zejména v ekonomické sféře, dale nabízí outsourcing mzdového a finančního účetnictví a auditorské služby. Specializuje se na případy s mezinárodním prvkem, v nichž figurují Německo, Polsko, Rusko a Česká republika.

DAŇOVÁ PORADKYNĚ / DAŇOVÝ PORADCE Liberec / Praha

Riediger. legal | tax je kancelář se zaměřením na hospodářské prostředí a se specializací na přeshraniční případy mezi Německem, Polskem a Českou republikou.

Pro naši pobočku v Liberci a v Praze hledáme DAŇOVOU PORADKYNI / DAŇOVÉHO PORADCE
na vedoucí funkci se zkušeností s poskytováním daňového poradenství. Znalost německého nebo alespoň anglického jazyka je výhodou.

Na této pozici Vás čeká samostatné vedení zakázek a svěřených projektů (ale často i práce v týmu s kolegy z Polska a Německa) a poskytování poradenství v oblasti daní (zejména DPH, DPPO, otázky mezinárodní zdanění).

Nabízíme Vám příležitost rozvíjet Vaše odborné a jazykové znalosti a schopnosti, příjemné pracovní prostředí v centru Liberce a Prahy a dlouhodobou spolupráci. Těšíme se na Vaše přihlášky do výběrového řízení.

Váš životopis (ideálně i v německém jazyce) s průvodním dopisem prosím zasílejte na emailovou adresu nebo přes odpovědní formulář.


Informace o pozici

Společnost
RIEDIGER. tax & accounting s.r.o.
Adresa
1. máje 112/6a, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Rašínovo nábřeží 383/58, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel