Jsme stabilní firma s trvalým růstem již 8. rokem a velmi nízkou fluktuací makléřů.
Jsme příjemná kancelář a velmi dobrá parta.

Realitní makléř pro Prahu 4

Patříme ke špičce mezi pražskými kancelářemi renomované značky RE/MAX.

Jsme na realitním trhu osmým rokem, představujeme stabilitu a dostatečně odborné zázemí pro nováčky v tomto zajímavém oboru. I díky tomu si můžeme dovolit nabízet vysoké provizní modely.

Hledáme 1-2 lidi na doplnění dlouhodobě stabilního týmu.

Můžete být i naprostý nováček v oboru, který ale má obchodní předpoklady a chuť se pustit do vlastního podnikání v nové profesní oblasti, ale také uvítáme profesionála, který již přerostl svou stávající kancelář a má potřebu změny.

Nejsme vůbec závislí na tzv. "studeném volání" jako většina jiných RK, máme dlouhodobě spolehlivý referenční byznys a také úspěšný online marketing, proto také dlouhodobě mají naši makléři více zakázek i vyšší příjmy, než je na trhu běžné.

Přijďte na osobní setkání, kde vám velmi otevřeně nastíním pravidla naší spolupráce, výhody i nevýhody této profese, ať můžete udělat zodpovědné rozhodnutí.

Podle průzkumů jen 13% lidí dělá práci, která je dobře živí i baví současně. Můžete mezi ně patřit, pracovat v krásné nové kanceláři a také ve skvělé partě - těšíme se na vás :-)


Informace o pozici

Společnost
RE/MAX Atrium
Adresa
Podolská 811/138, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Realitní makléř, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.