Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Front-end developer - Angular

Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici front-end vývojáře. Uvítáme jak ostříleného seniora, tak juniorní kandidáty, důležitý je zápal pro věc a chuť se dále rozvíjet.

Náplň práce:
Návrh, vývoj a implementace pokročilých webových aplikací

Požadujeme:
Alespoň rok komerčních zkušeností s programováním front-endu
Znalost frameworku AngularJS a jeho běžně užívaných modulů
Dobrou znalost JavaScript, HTML5, CSS3
Znalost vývoje responsivních webů
Výhodu je znalost SQL

Nabízíme:
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce…)
Možnost odborného i kariérního růstu
Flexibilní pracovní doba, možnost částečného home office
Zázemí úspěšné společnosti
Práci s nejmodernějšími technologiemi
Účast na největších IT projektech v rámci ČR

Klíčová slova: JavaScript, Angular, AngularJS, JQuery, HTML, CSS, Dojo.js, React, NodeJS, Redux, Vue.js, Vanilla, Typescript, Programátor, SW Engineer, Web Developer, Front-end develper

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.