Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na Executive search,poradenství v oblasti HR na management a Top pozice. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní, na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Pracovník dohledu nad bezpečností IS/IT - Datový analytik

Pro našeho významného klienta, z oblasti bankovního sektoru a pojišťovnictví, v současné době exkluzivně obsazujeme pozici Pracovník dohledu nad bezpečností IS/IT - Datový analytik .

Náplň práce:

  • Koordinace napojování zdrojů událostí na SIEM a Log management
  • Tvorba korelačních analýz a implementace scénářů
  • Šetření podezřelých událostí, eskalace a dokumentace

Používané nástroje:

  • IBM QRadar
  • LogManager, LogStash
  • Rapid7 InsightVM
  • Technologie Cisco, F5, Fortinet, Rapid7

Požadujeme:

  • Znalost síťových protokolů TCP/IP
  • Orientace v problematice LAN, WAN
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatný, zodpovědný a proaktivní přístup
  • Anglický jazyk výhodou, nikoliv podmínkou
  • SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bohatý systém benefitů
  • Vyškolení na veškeré používané technologie
  • Možnost učit se mnoho od zkušených kolegů
  • Zázemí silné a stabilní společnosti

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o., Michaela Vejsadová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.