Náplň práce:

  • Vedení účetnictví spojeného s provozem společnosti (účtování faktur, banky, majetek, služební cesty, inventarizace účtů)
  • Spolupráce na účetních závěrkách
  • Účtování organizačních složek
  • Zpracování statistických výkazů
  • Příprava podkladů pro konsolidace

Požadujeme:

  • Znalost účetních a daňových předpisů ČR
  • Znalost AJ – komunikativní úroveň ( RJ – výhodou)
  • Zkušenosti s organizačními složkami v EU - vítány
  • Zkušenosti s registracemi k DPH v EU – vítány

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek /konec pracovní doby (příchod 7.00-9.00 hod., odchod 15.00-18.00 hod.)
  • práci v malém, přátelském kolektivu
  • další vzdělávání se v oboru
  • stravenky v hodnotě 90,- CZK
  • příspěvek na penzijní připojištění 600,- CZK měsíčně
  • Multisport karta
  • mobilní telefon
  • jazykové kurzy na pracovišti

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce Praha 10, Třebohostická 14 (dobré spojení metro Skalka)

Společnost
Chemoprojekt, a.s.
Adresa
Třebohostická 3069/14, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel