Java Developer

Dynamická společnost, která Vám důvěřuje, podporuje ve Vašem kariérním růstu a stojí o Vaše nápady. Pracovat budete v atraktivních prostorách, s týmem tvůrčích kolegů, od kterých se budete mít stále, co učit. Důraz dává náš klient nejen na zákazníka, ale i na své zaměstnance.

Co vás čeká

Pracovní náplň bude zejména vývoj a údržba webových aplikací společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenost s J2EE, spring,
  • výhodou znalost apache wicket,
  • základní znalost anglického jazyka.

Co vám můžeme nabídnout

  • sleva na firemní výrobky/služby,
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • stravenky/příspěvek na stravování,
  • občerstvení na pracovišti.

Společnost
Capacita s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Capacita s.r.o., Lucie Francová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.