ÚČETNÍ S PRAXÍ

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Máte SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Máte zkušenosti s účetnictvím a daňovou problematikou (praxe v oboru alespoň 3 roky)
  • Znalost účetního systému ABRA Flexibee výhodou
  • Znalost závěrkových účetních prací
  • Znalost mzdové agendy výhodou
  • Časovou flexibilitu, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
  • Ovládáte MS Office

CO VÁS ČEKÁ?

  • Účtování bankovních výpisů, zásob, majetku, cestovních náhrad, vydaných a přijatých faktur, vedení pokladny
  • Podílet se na vyhotovení ročních účetních závěrek (např. inventura účtů, vyhotovování finančních výkazů a přílohy)
  • Příprava zápočtů, upomínek a plateb došlých faktur, dohledávání chybějících faktur
  • Vystavovat vydané faktury dle instrukcí
  • Vypracování DPH, kontrolního hlášení, DPPO, statistických výkazů
  • Archivace účetních dokladů
  • Účtování více menších firem ve skupině

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou historií
  • 25 dní dovolené
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Sleva na naše doplňky stravy
  • Pravidelné školení placené zaměstnavatelem
  • Práce na plný nebo poloviční úvazek
  • Firemní telefon i pro soukromé účely
  • Práce v čistém a příjemném prostředí
  • Pracovní poměr možný i na živnostenský list
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Střelice u Stoda

Společnost
Pearl of Health SE
Adresa
Střelice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Fakturantka, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.