SSF | Space Systems Czech (www.spacesytems.cz) se zaměřuje na vývoj pokročilého software, který dokáže překvapivé věci. Konkrétně software pro řízení družic, systém pro snadnou rezervaci lékařské péče, pokročilé plánování či řešení založená na blockchainu. Máme zázemí finské společnosti SSF a zákazníky v Německu, Itálii, Francii, Belgii, Nizozemí a Lucembursku a z projektů, které můžeme realizovat máme radost, protože obvykle mění zavedené pořádky.

Rocket Scientist - Full Stack Developer

Chcete pomáhat firmě, která se podílí na vypuštění družice k asteroidu? SSF | Space Systems Czech je rozmanitý tým softwarových vývojářek a vývojářů, kteří mají chuť tvořit a dokončovat zajímavé projekty. Např. řídící software družic, digitální archiv pro Archeologický ústav nebo systém pro snadnou rezervaci lékařské péče.

Co vás čeká

Popište za co budou noví kolegové zodpovědní, jejich pozici v týmu a úkoly, které budou nejčastěji řešit. Čím konkrétnější budete, tím vyšší je šance, že se přihlásí ten pravý člověk.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Oceníme VŠ vzdělání. Nejdůležitější ovšem je nadšení, touha měnit zavedené pořádky, rozhled a schopnost orientovat se v komplexním prostředím jakým vývoj pokročilého software je. Pro pozici Full Stack Developera očekáváme některé z následujících technologií:

  • JavaScript, ReactJS
  • Django nebo Flask
  • Docker, Kubernetes
  • Některý z jazyků Python/C++/Kotlin
  • SQL (např. PostgreSQL) či NoSQL (MongoDB) databáze

Flutter a schopnost vyvíjet mobilní aplikace by byl pěkný bonus. Responzivní web development nám ovšem momentálně stačí. Také připravujeme několik řešení vyžadujících použití blockchainu. Neočekáváme, že při nezralosti technologie má někdo kompletní znalost, takže se spíše jedná o příležitost blockchain zvládnout. Zatím používáme Hyperledger Fabric. Pro continuous integration / deliver (CI/CD) používáme GitLab.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme téměř nesmrtelnost, protože naše družice budou létat ve vesmíru až do jeho zániku. Pak také několik dalších benefitů, které nabízí skoro každý:

  • firemní laptop
  • firemní SIM s neomezeným voláním
  • (firemní akce, ale ty nám budete muset spoluorganizovat)
  • dovolenou navíc
  • rychlé rozhodování bez zbytečných formalit
  • možnost pracovat u zákazníků ve Švédsku, Finsku či Německu
  • multisport kartu
  • možnost home office
  • necháme si poradit co zlepšit

Pracovat můžete v naší kanceláři v Praze a také zakládáme kancelář v Plzni.

Společnost
Space Systems Czech s.r.o.
Adresa
Teslova 1120/1, Plzeň – Skvrňany
Ve struhách 1076/27, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Věda a výzkum, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor, Tester, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.