Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Senior UI/UX Designer

Pro našeho klienta, českou IT společnost, která zaměstnává převážně webové vývojáře, hledáme zkušené a talentované UI/UX Designery, pro tvorbu užasných user experiences pro interně vyvíjené aplikace.

Požadujeme:

Prokazatelné zkušenosti v oblasti UI / UX designu
Možnost prokázat se portfoliem
Zkušenosti s wireframes, storyboards, user flows a process flows
Znalost Photoshop, Illustrator, skica, OmniGraffle, Axure či podobných nástrojů
Znalost procesu vývoje front-endu
Kreativitu a cit pro design
Schopnost prezentovat své návrhy a schopnost "prodat" své návrhy různým zúčastněným stranám
Schopnost řešit problémy kreativně a efektivně
Zájem o nové trendy v oblasti UI / UX designu

Náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude tvořit úžasná user experiences. Budete komunikovat s interními a externími zákazníky a objevovat účinné a efektivní pracovní postupy, vytvářet čisté a rafinované designové prvky a transformovat je do krásných, intuitivních a funkčních uživatelských rozhraní.

Vaše běžné denní činnosti budou spočívat v:

- tvorbě návrhů
- přinášení originálních nápadů, které jsou jasné, jednoduché a uživatelsky přívětivé
- vytváření wireframes, storyboards, user flows a process flows
- prezentování a obhajování svých nápadů
- sledování průzkumů o uživatelích a vyhodnocování zpětné vazby od uživatelů

Nabízíme:
Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi na českých i mezinárodních projektech
Přátelské prostředí v úspěšné české společnosti
Možnost odborného i karierního růstu
Motivační bonusový systém
Možnost práce na HPP nebo IČO

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Programátor, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura