Koordinátor/ka dotačních projektů Frýdlantsko

Hledáme spolehlivého pracovníka/pracovnici na pozici Koordinátor/ka dotačních projektů na zkrácený úvazek 0,60 tj. 24 hodin /týden s možností doplnění úvazku na 1,0. Pracovník bude svůj fond pracovní doby dělit mezi pobočkou ve Frýdlantu a v Novém městu pod Smrkem.

Náplň práce:

· Plná zodpovědnost za realizaci plánovaných aktivit podle zadaného projektu

· Plná zodpovědnost za dosažení výstupů naplánovaných v projektu

· Plánovaní, organizovaní a koordinace projektových aktivit

· Nábor účastníků projektu

· Komunikace s účastníky projektu

· Komunikace s firmami, úřady a jinými institucemi

· Spolupráce na PR projektu

· Spolupráce s ostatními pracovníky projektu

· Související administrativní činnost

Požadujeme:

· Odpovídající vzdělání, VŠ výhodou

· Znalost projektového řízení výhodou

· Znalost činností uvedených v náplni práce

· Velmi dobrá znalost práce na PC

· Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

. ŘP podmínkou

Nabízíme:

· Termín nástupu dle dohody

· Práci v rozvíjející se organizaci s možností profesního růstu

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis.

Společnost
Sdružení TULIPAN, z.s.
Adresa
Frýdlant
Nové Město pod Smrkem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 17 400 – 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Služby, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Pozice vhodná pro důchodce.