AV ENGINEERING je přední česká společnost zaměřená na propojování digitálního a fyzického světa. Jsme dodavatelem špičkových softwarových systémů (CAD – PLM – SLM – IoT ) od společnosti PTC. Tyto softwarové technologie implementujeme, školíme jejich uživatele a poskytujeme jim technickou podporu.
Zaměřujeme se na implementaci moderních, vysoce produktivních metod a pracovních postupů v oblasti návrhu, výroby a servisu výrobků. Automatizujeme rutinní procesy, odstraňujme činnosti s vysokým rizikem vzniku chyby a koncentrujeme lidskou činnost na tvůrčí aktivity a inovaci.

Services Engineer - Pracovník technické podpory

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ nebo VŠ strojírenského směru
  • znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce s výpočetní technikou (nadstandardní znalost výhodou)
  • odhodlání učit se nové funkce a postupy pro užívání CAD/PLM/SLM/IoT software
  • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • dobré prezentační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • práci na HPP

Výhodou bude:

  • praxe v oboru technické podpory CAD/PLM systémů
  • znalost systémů Creo (dříve Pro/ENGINEER), Windchill, Arbortext nebo Mathcad
  • základní orientace v oboru IT v rozsahu potřeb pro provoz CAD/PLM
  • povědomí o procesech životního cyklu výrobků s důrazem na konstrukční fázi

Náplň práce:

  • instalace, nastavení a uvedení do provozu software Creo, Windchill, Arbortext, Mathcad
  • zaškolování uživatelů do software
  • poskytování konzultací k metodikám a pracovním postupům pro používání uvedených software
  • poskytování technické podpory uživatelů (Hot-Line)

Nabízíme Vám:

  • uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti, která je v ČR na špici v oboru
  • systematické zaškolení do pracovní pozice až do ovládání uvedených software
  • práci s high-end softwary
  • možnost trvalého osobního rozvoje, včetně uplatnění v nových oblastech – Service Lifecycle Management a Internet of Things
  • příležitosti k soustavnému technickému vzdělávání v ČR i v zahraničí
  • kariérní postup ve vazbě na dosahované výsledky
  • práci v přátelském kolektivu, motivovaném ke společným úspěchům
  • firemní benefity – 5. týden dovolené, zvýhodněné tarify pro mobilní telefonování, stravenky, nápoje na pracovišti

Nástup možný ihned po ukončení výběrového řízení.

Místo práce: kancelář ve Zlíně, v Chrudimi nebo v Plzni

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis.

Vybrané kandidáty pozveme následně na osobní pohovor.

Více informací k této pozici poskytuje Pavel Šubrt, tel: +420 469 615 113.

Společnost
AV ENGINEERING, a.s.
Adresa
Obce Ležáků 243, Chrudim – Chrudim III
Teslova 1202/3, Plzeň – Skvrňany
Kvítková 668, Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.