WOOD & Co. is the leading and most innovative investment bank in the CEE region. Founded in 1991 and head-quartered in Prague, our footprint spans the region and touches investors around the globe.
WOOD & Co. is also the sole member firm of Oaklins for the Czech Republic and Slovakia. Oaklins is one of the largest and most experienced global mid-market M&A and corporate finance advisory organisations.

Junior mzdový/mzdová účetní

Do našeho účetního týmu ve WOOD & Company hledáme novou posilu, parťáka na pozici junior mzdový/á účetní.

Pokud jste týmová, pečlivá osobnost s logickým uvažováním, máte alespoň roční zkušenost na podobné pozici a máte základní znalost angličtiny, pak hledáme právě VÁS!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Pomoc při zpracování mezd.
  • Zodpovědnost za správnost vstupních a výstupních dat jednotlivých zaměstnanců.
  • Příprava a zpracování pracovněprávní agendy.
  • Kompletace dokumentů.
  • Zpracování podkladů pro SP, ZP, FÚ.
  • Roční zúčtování daní.
  • Komunikace s institucemi státní správy a spolupráce při kontrolách.
  • Komunikace s ostatními odděleními a hlavní účetní.

Koho hledáme:

Rádi přivítáme pečlivého, aktivního kolegu/kolegyni se zodpovědným a samostatným přístupem k práci. Ideální kandidát by měl být komunikativní, schopen samostatně přemýšlet a hlavně mít pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru.
  • Základní znalost mzdové agendy.
  • Praxe na obdobné pozici (případně v účetním oddělení), alespoň jeden rok.
  • Samostatnost i schopnost práce v kolektivu.
  • Pečlivost, zodpovědnost.
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Excel).
  • Základní znalost anglického jazyka.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci (s možností plného/polovičního úvazku) ve stabilní společnosti se sídlem v centru Prahy (Palladium).
  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Fitness benefit (Multisport karta), lekce jógy v kanceláři.

Možný den nástupu: ihned/dohodou.

Zaujala Vás nabídka této práce? Pošlete prosím své CV v českém nebo anglickém jazyce.

Společnost
WOOD & Company Financial Services, a.s.
Address
náměstí Republiky 1037/3, Praha – Nové Město
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: Czech (Proficient), English (Pre-intermediate)
Benefits: Contribution holiday, Cell phone, Notebook, Contributions to the pension / life insurance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Sick days
Listed in: Banking industry and financial services, Economics and Business Finance, Cost accountant, Finance accountant
Employment form
Employment form: Full-time work, part-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract, agreement on working activities (DPČ), other
Employer type: Employer