Technická podpora uživatelů - Řecko ( Athény )

Hledáme nového kolegu na pozici technical support!

Pro mezinárodní společnost se sídlem v Řecku v Athénách nabízíme novou příležitost na juniorské pozici pro technicky nadaného kandidáta.

Náplň práce:

- technický support pro ČR
- komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, emailu a chatu
- řešení zákaznických problémů
- správa systémů
aj.

Požadujeme:

- technický talent
- středoškolské vzdělání
- komunikativní AJ ( každodenní komunikace s kolegy z mezinárodního prostředí )
- chuť učit se novým věcem a nastartovat svoji kariéru v zahraničí

Nabízíme:

- konkurenceschopný plat plus bonusové složky k platu
- 13. a 14. plat a další prémie
- kompletní relokační balíček ( letenky, ubytování aj. )
- příspěvky na stravu
- jedinečnou příležitost jak nastartovat svoji kariéru pro jednu z největších společností na světě!

Společnost
Dunross
Adresa
Athény, Řecko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Telekomunikace, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.