Přemýšlet, propojovat a něco dokázat: Díky těmto hodnotám míříme až za hranice možného a dokážeme tak vytvářet geniální produkty a řešení pro svařovací techniku, solární elektroniku a bateriové systémy.
Naše tajemství: Provádíme výzkum v plně vybavených laboratořích, pracujeme blízko našich zákazníků po celém světě a oceňujeme lidi, kteří chtějí posouvat věci dopředu.

K posílení našeho týmu v Českém Krumlově hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici v oblasti

Řízení lidských zdrojů

Vaše náplň práce: Nábor a výběr zaměstnanců, spolupráce na rozmanitých HR projektech

Ve své roli budete zajišťovat především obsazování volných pozic administrativního, obchodního a technického charakteru – od inzerce přes vedení výběrových rozhovorů s uchazeči, komunikaci s personálními agenturami atd. až po adaptaci nových zaměstnanců. Rovněž se budete aktivně podílet na celé řadě HR marketingových aktivit – náborové kampaně, sociální sítě, účast na veřejných HR akcích, spolupráce se školami apod. Budete mít také možnost spoluorganizovat různé firemní akce a spolupracovat na rozmanitých HR projektech týkajících se například adaptace zaměstnanců, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, elektronizace HR apod. Budete v kontaktu se všemi úseky společnosti a díky časté komunikaci s mateřskou firmou v Rakousku si zdokonalíte znalost německého nebo anglického jazyka.

Váš profil: Jste komunikativní, nápadití, baví Vás práce s lidmi a hovoříte německy či anglicky?

Jste přátelská, komunikativní a zodpovědná osobnost se smyslem pro pečlivost a s organizačním talentem? Baví Vás kontakt s lidmi, máte srdce na správném místě a dokážete se vcítit do potřeb druhých? Jste pozitivně zaměření, psychicky stabilní a jen tak se něčeho nezaleknete? Dokážete zacházet s důvěrnými informacemi? Míváte zajímavé nápady a chuť a energii je realizovat? Je pro Vás práce s programy MS Office samozřejmostí? Hovoříte dobře německy nebo anglicky? Řídíte aktivně automobil a berete občasné služební cesty jako příjemné zpestření? Máte chuť učit se nové věci a neustále se zdokonalovat, stejně jako my?

Naše nabídka: Pestrá a odpovědná práce s lidmi a příležitost se dále rozvíjet

Vaše práce bude různorodá s velkou mírou samostatnosti a s každodenním kontaktem s lidmi. Kromě toho bude představovat velmi důležitou pomoc při zajišťování personálního fungování celé firmy, kterou v následujících letech čeká podstatný nárůst počtu zaměstnanců. Na mzdě se domluvíme podle Vašich znalostí, dovedností a zkušeností. Čekají zde na Vás přátelsky naladění kolegové, kteří berou svoji práci v HR jako poslání. Podpoříme Vás v dalším vzdělávání a osobním rozvoji. A to vše v celosvětově známé, velmi úspěšné a stabilní společnosti, na kterou můžete být hrdí.

Chcete se stát součástí našeho nadšeného kolektivu a prožít s námi úspěšnou budoucnost?

Potom se těšíme na Váš životopis.


Informace o pozici

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 170, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Personalistika a HR, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Personalista, HR specialista, HR generalista, Specialista HR marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FRONIUS Česká republika s.r.o.
380 705 113