Společnost ZLINER se více jak 25 let zabývá prodejem a servisem osobních a užitkových vozů. Od roku 2010 jsme rozšířili portfolio služeb o značky FIAT, FIAT PROFESSIONAL a ALFA ROMEO. Autorizovaný servis společnosti ZLINER již druhé desetiletí nabízí nejmodernější postupy v oblasti servisu a oprav automobilů.

Technolog

Technolog oprav karoserií, podvozků a lakovny

Náplň práce:

  • stanovení technologických postupů a technických podmínek pro výrobu náhradních dílů, oprav karoserií a lakování karoserií a podvozků
  • stanovení požadavků na zajištění výrobních zařízení a nástrojů pro příslušné výrobní procesy
  • specifikace materiálů
  • zpracování norem a normativů pro jednotlivé pracovní postupy
  • provádění kalkulace nákladů, zpracování podkladů pro cenovou kalkulaci
  • zpracování a zhotovení výkresové dokumentace
  • kontrola dodržování technologické kázně
  • podílí se na vývoji a zpracování dokumentace modernizace a přestaveb vozidel

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (technického, strojírenského nebo automobilního zaměření)
  • znalost norem, technické a výkresové dokumentace
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost programu SolidWorks a AutoCAD
  • výborná znalost práce na PC (Word, Excel)
  • znalost práce v programu HELIOS výhodou
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • podpora při relokaci
  • odborné školení, možnost jazykových kurzů
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na stravu, penzijní pojištění, možnost nákupu zboží za výhodné ceny, možnost zvýhodněných půjček atd.

Společnost
ZLINER s.r.o.
Adresa
třída Tomáše Bati 283, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Auto - moto, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel