Firma Yamato Transport Europe působí na českém trhu od roku 2005 a má pevné vazby s japonskou společností Yamato Holdings, která v roce 2019 oslaví již sté výročí své existence.
Našim klientům nabízíme komplexní služby v oboru mezinárodních přeprav a logistiky.

Koordinátor /-ka leteckých přeprav

Mezinárodní společnost zabývající se dopravou a logistikou hledá pro svou kancelář v Praze 6 v areálu letiště vhodnou posilu do provozního oddělení na pozici koordinátor /-ka leteckých přeprav na plný úvazek.

Náplň práce:
. koordinace importních a exportních leteckých přeprav od přijetí objednávky od zákazníka až po fakturaci
. monitorování zásilek v průběhu přepravy
. podpora provozního oddělení včetně administrativního zpracování jednotlivých případů
. vyřizování dokumentů nutných k proclení a doručení zásilek
. denně aktivní komunikace v angličtině s našimi pobočkami v Evropě a v Asii
. komunikace se zákazníky, s partnery a dopravci
. asistence při přebírání leteckých zásilek na terminálech
. cenové kalkulace a zpracování nabídek

Požadujeme:
. SŠ vzdělání
. praxe v oboru logistiky alespoň 2 roky, ideálně na dispečerské pozici
. zkušenosti v oblasti celních formalit jsou výhodou, nikoliv podmínkou
. velmi dobrá znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem
. znalost MS Office
. samostatnou, vyrovnanou, spolehlivou a komunikativní osobnost se smyslem pro detail a s orientací na zákazníka
. řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
. zázemí zavedené zahraniční společnosti
. samostatnou a různorodou práci v menším kolektivu české pobočky
. příjemné pracovní prostředí
. odpovídající platové ohodnocení
. pravidelné odměny
. stravenky
. 23 dní dovolené
. mobilní telefon

Kontakt:
YAMATO TRANSPORT EUROPE B.V.
Mgr. Lucie Kracíková, Branch Office Manager

Společnost
YAMATO TRANSPORT EUROPE B.V., organizační složka
Adresa
Aviatická 1048/12, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer, Logistik, Speditér, Disponent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel