JabloPCB s.r.o. se zabývá osazováním desek plošných spojů, montáži elektronických výrobků, zakázkovou výrobou i kompletací elektronických sestav a výrobků. Využíváme nejmodernější technologie pro vysoké standardy kvality.

Hlavní účetní

Pracovní náplň:

* kompletní vedení a zpracování firemního účetnictví

* zodpovědnost za měsíční/roční závěrky včetně vykazování podle platných zákonů

* příprava podkladů pro audit, spolupráce s daňovými poradci na sestavení daňového přiznání

* zpracování DPH a ostatních daní

* zpracování operací přímého bankovnictví

* CASH-FLOW – kontrola pohybu financí na účtech společnosti

* zajištění výkaznictví v rozsahu požadavků státních orgánů a banky za účetní oblast, zpracování statistických výkazů

* správa dokumentů firmy

* komunikace s auditory, daňovými poradci a finančním úřadem

Požadujeme:

* ekonomické vzdělání (VŠ nebo SŠ),

* min. 5 let zkušenosti s vedením kompletního účetnictví,

* uživatelskou znalost práce s PC,

* zkušenosti s účetním modulem v systému Helios Orange výhodou,

* zodpovědnost a pečlivost,

* samostatnost a proaktivní přístup.

Nabízíme:

* zázemí české stabilní firmy,

* pestrou pracovní náplň,

* pružnou pracovní dobu,

* zaměstnanecké benefity (sickdays, stravenky),

* adekvátní finanční ohodnocení.

Společnost
JabloPCB s.r.o.
Adresa
U Přehrady 5129/67, Jablonec nad Nisou – Mšeno nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Statistik, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

JabloPCB s.r.o., Daniela Boumová
483 515 554