Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, jež bude zastupovat značku luxusního spodního prádla SIMONE PERELE, na pozici senior:

Obchodní manažer/ka pro střední Evropu

Jsme přesvědčeni, že díky padnoucímu spodnímu prádlu může každá žena prožít nádherný den. Tento sen je skutečností díky luxusnímu spodnímu prádlu značky SIMONE PERELE a IMPLICITE. Přidejte se k úspěšným a zavedeným značkám.

JAKÝ PROFIL KANDIDÁTA/KANDIDÁTKY HLEDÁME

* vzdělání nejméně: vyšší střední nebo bakalářské obchodního směru
* aplikované obchodní zkušenosti: minimálně 3-4 roky
* orientaci v oblasti módy a spodního prádla je výhodou, ne však podmínkou
* angličtinu nebo francouzštinu na komunikativní úrovni, ruština výhodou
* znalost programů Word, Excel, Power Point
* samostatnost, disciplinovanost, orientaci na výsledek
* ochotu cestovat
* rodinné zázemí umožňující časté cestování
* bezúhonnost
* platný řidičský průkaz sk. B a aktivní řidič

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

* rozvíjet obchodní strategii značek luxusního spodního prádla SIMONE PERELE a IMPLICITE
* spolupracovat se stávajícími zákazníky a získávat nové v rámci svěřené zóny (CZ, HU, UA, BG, RO, SI)
* propagovat výrobky ve spolupráci s obchodními partnery
* navrhovat marketingové strategie díky poznávání kultury nošení spodního prádla v dané zóně
* organizovat přehlídky, školení obchodních partnerů prodávajících zmíněné značky
* měsíční reporting

NABÍZÍME

* prostředí mezinárodní značky, již zavedené v ČR a v zahraničí
* home office
* práci s prémiovou značkou spodního prádla
* získávání cenných zkušeností v obchodě a jednání s lidmi
* zajímavé ohodnocení
* poskytnutí nezbytných pracovních prostředků

Zašlete prosím motivační dopis a životopis v češtině a v angličtině (k nim můžete též připojit verzi ve FR). Zasláním vašeho životopisu dáváte jak nám, tak značce SIMONE PERELE souhlas ke zpracování vašich osobních údajů a k zařazení a uchování vašich osobních údajů v databázi kandidátů společnosti ALTIOS ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Tento souhlas platí do jeho odvolání z vaší strany nejdéle 3 roky. Údaje, které budeme zpracovávat budou takové, které jsou nezbytné ke komunikaci s kandidátem/kou, a takové, které jsou následně nezbytné k uzavření pracovně-právního vztahu. Zároveň zasláním životopisu stvrzujete, že osobní údaje v nich uvedené jsou pravdivé a přesné.

Společnost
ALTIOS ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
Adresa
Dejvická 575/35, Praha – Dejvice
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Francouzština (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALTIOS ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., Alena Pechová
233 344 460